sobota, 5 kwietnia 2014
poniedziałek, 24 lutego 2014
@!.
Nienawidzę tego , że jestem grubaaa !!
oki dziś morderczy trening dam rade ;) może?
4 miesiące do wakacji więc mam nadzieje , że zadbam o siebie .
oki dziś morderczy trening dam rade ;) może?
4 miesiące do wakacji więc mam nadzieje , że zadbam o siebie .
niedziela, 23 lutego 2014
poniedziałek, 11 listopada 2013
Coś dla rozluźnienia :)
I pamiętajmy kiedy wyjeżdżamy i wracamy i mamy jeden wielki syf w mieszkaniu odwdzięczmy się dla współlokatora ;X
czwartek, 8 sierpnia 2013
niedziela, 28 lipca 2013
sobota, 27 lipca 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)